العربية English דף הבית הצעות מיוחדות הזמנות / מחירון חפש 
                 


אודות על עלים מוצרים מאמרים חדשות וארועים מודעות סביבתית שאלות נפוצות קישורים פעילות מינה פארן צור קשר
מרכיבים פעילים בצמחים
ספרות מקצועית
מאגר מאמרים מגוון
צמחי המרפא בישראל
למאגר המאמרים של ד"ר מינה פארן
הרשם לקבלת עדכונים
מאגר מאמרים מגוון
צא לשדות צמחי המרפא
בעקבות ד"ר מינה פארן...
בלעדי ב"על עלים": מאגר מאמרים כ100 מאמרים פרי עטה של ד"ר מינה פארן, על צמחי מרפא ומה שקרוב אליהם...
לקריאה...
שמן קוקוס
מוניק חסון
לשמן הקוקוס היה מוניטין שלילי אצל אנשים שוחרי בריאות בגלל התכולה הרבה של שומן רווי. שומן רווי, שנמצא בעיקר בשומן מן החי, ידוע כגורם למחלות רבות, בעיקר בלב ובכלי הדם. בשנים האחרונות התגלו הבדלים משמעותיים בין סוגי חומצות השומן בכלל והשומנים הרוויים בפרט - בהרכבן ובפעילות הפיזיולוגית שלהן בגוף.
לקריאה...
סיור לימודי בחוות על עלים
ד"ר ניר עמיר
כמידי שנה, תלמידי שנה שלישית במסגרת לימודי רפואה סינית בתמורות יוצאים לטיול היכרות וטעימה עם צמחים בחוות הגידול לצמחי מרפא של פרץ גן בציפורי. סיור לימודי זה נעשה כחלק מסדרת התנסויות בטבע כדוגמת השתלמות לימודית בגן הבוטני וחווית טעימות צמחי תבלין.
עודכן ב: 06/01/15

לקריאה...
רפואה סינית
פרץ גן
הרפואה הסינית היא אחת מגישות הטיפול העתיקות ביותר בעולם והיא קיימת בערך 2,500 שנה. במהלך שנותיה הארוכות של שיטת ריפוי זו, אספו המטפלים פיסות מידע לגבי צמחים, נקודות דיקור, תזונה וכו', ערכו מחקרים רבים בנושאים אלו וביססו את הידע הרפואי והטיפולי שעליו נשענים המטפלים ברפואה סינית כיום, ברחבי העולם כולו.
לקריאה...
האם רפואה הסינית מרפאת סרטן
Case Adams, GreenMedInfo
סקירה רחבה של אלפי מחקרים קליניים, על ידי מדענים באוניברסיטאות באוסטרליה ובסין, מוכיחה כי הרפואה סינית המסורתית (TCM) מציעה טיפול משמעותי עבור רוב סוגי הסרטן - כולל סרטן השד.
לקריאה...
איך להביא המטופלים שלך לקחת צמחי מרפא סיניים
Jason Blalack
סטודנטים רבים ואנשי מקצוע נמצאים תחת הרושם שהמטופלים שלהם לא ייקחו את צמחי המרפא בתפזורת. הם מרגישים שהמטופלים שלהם עסוקים מדי, אינם מוכנים לבשל, או שונאים את טעמם של הצמחים. אין ספק שיש אנשים שמשתייכים לקטגוריות אלה, אך הרוב המכריע של החולים ייקחו צמחי מרפא בכמות גדולה, אפילו העמוסים ביותר מאוד מבין המטופלים. פשוט מאוד, החולים מגיעים לרפואה הסינית בגלל המומחיות שלנו , ולקבל עזרה. אם אנחנו יכולים להציג באופן ברור את הדרך להקלה בסימפטומים ולבריאות טובה יותר, הרוב ימלא אחר המלצותינו. אם אנחנו בעצמנו מרגישים שצמחי מרפא בכמות גדולה הם האפשרות הטובה ביותר והיעילה ביותר, ובצורה ברורה יכולים להעביר זאת לחולים, רוב החולים יצייתו. מצד השני, אם אנחנו לא מצליחים להציע את מה שאנו מאמינים בו כשיטת המרפא היעילה ביותר, לא רק שאנחנו נכשלים בטיפול נכון, כי אם גם מאבדים את ההזדמנות לגדול ולהצליח כמטפלים.
לקריאה...
סיכום כנס פטריות 2/2018
פרץ גן
הכנס אורגן על ידי ד"ר דליה לוינסון, פרץ גן ורוני גן - מ"על עלים מרכז לצמחי מרפא", מושב ציפורי AL ALIM MEDICINAL HERB CENTER, ובחסות משק תשרי, מושב היוגב, ו"מרינה פטריות הגליל".
כנס זה הוא מיוחד מסוגו ומתקיים זו הפעם השנייה בישראל, בנושא פטריות הבר. שמחנו לפגוש שוב את חובבי הפטריות והותיקים והחדשים.
הכנס נערך ביום חמישי, ה- 1 בפברואר 2018.

לקריאה...

נפתחה ההרשמה לקורס לקטי רפואה עם דרור דראמי
קורס שנתי ביער בן 13 מפגשים להכרת עשרות צמחי מרפא מקומיים ולחיבור אל תבונת היער והצמחים.
לידיעה המלאה >

הצעות מיוחדות